18.maja 2020 smo se z učenci prvega triletja vrnili v šolo.

Pouk smo imeli v svojih učilnicah, kjer smo mize razmaknili na priporočeno razdaljo. Še vedno so veljali higienski ukrepi za preprečevanje okužbe z virusom corona 19.

Učenci so se vrnili zelo motivirani za delo. Prinesli so veliko veselja in zadovoljstva, ker so zopet videli sošolce in tudi učitelje.

Veliko pouka smo izvajali na šolskem igrišču v učilnici na prostem, na učnih sprehodih in v gozdu.

Zbirali smo star papir. Zbrali smo ga  3.280 kg papirja in za šolski sklad prejeli 229,60 evrov.

Hvaležni smo vsem krajanom, ki ste sodelovali v zbiralni akciji.

Posebna zahvala pa gre gospodu županu Borutu Sajovicu, ki ga je pripeljal poln prtljažnik.

Izvedli smo kulturni dan z naslovom Slovenske lutke. Ogledali smo si posnetek predstave Vidkova srajčica. Seznanili smo se še z drugimi slovenskimi lutkami in vsak je izdelal svojo.