PRAZNIČNI DECEMBER 2023

Mesec december je bil tudi na podružnični šoli Podljubelj praznično obarvan.

Mesec smo začeli z izdelavo voščilnic, ki smo jih poslali v Romunijo, na Tajsko in na Japonsko, v okviru projekta Holiday card exchange.

Že od začetka decembra smo se pripravljali na novoletni sejem in izdelali čudovite izdelke. Veseli smo velike udeležbe Novoletnega sejma, ki je potekal 7. 12.

Otroci so 8. 12. odšli do nekdanje gostilne Ankele, kjer so v vas pričarali nekaj prazničnega vzdušja z prazničnimi pesmicami in okrasitvijo smrečice.

V sodelovanju z Rdečim križem smo v sredo 13.12. pripravili nastop za starostnike v domu krajanov, kjer so se otroci pokazali s pevskim in plesnim nastopom.

V četrtek, 14. 12., nas je obiskal dedka Mraz, ki je obdaril otroke.  Otroci petega razreda pa so pripravili tudi igrico Zrcalce.

1. 12 smo si na Konservatoriju za balet in glasbo ogledali čudovito baletno predstavo Moj dežnik je lahko balon.